Teenused

Teenused

Plaatide lõikamisteenus

Kuna iga plaatimise juures on vajalik plaatide sobivasse mõõtu lõikamine, osutame lõikamise teenust erinevast materjalist ja erinevas mõõdus plaatidele.

Plaadilõikamisteenus saab Teile abiks olla :

✅Soklite lõikamine - plaadikadu on minimaalne kuna saab ükstaspuha, mis mõõtu sokli lõigata ja sokli mõlemad lõigatud servad on lihvitud.
✅45 kraadise nurga all lõikamised - 45 kraadise nurga alla lõikamise eelised on, et mõned kliendid ei soovi panna plastikust või metallist nurgaliiste vaid soovivad, et plaadid omavahel nurgas sobituks.
✅Sirgjooneline lõikamine - kuna mõndadel juhtudel pole võimalik plaadilõikamise kohta varjata, siis meie lõikamise eeliseks on puhas ja ilus lõikeserv.
✅Trapikohtade lõikamised - tihti kliendid valivad poest suurema mõõdulised plaadid, mida soovitakse vannitoa põrandatel kasutada, aga kahjuks plaatimisel selgub, et tänu äravoolu kalletele, ei saa nii suurt mõõtu kasutada. Seepärast saame meie abiks olla ja need plaadid väiksemaks lõigata, et plaatijal oleks võimalik kalded ära teha ja kliendil jääks põrandale sama plaat. Kõik lõigatud plaatide servad me pehmendame, et nad oleks jalale sõbralikud.

To Top